Fotowoltaika dla Twojej firmy

Oszczędzaj na rachunkach za prąd dzięki instalacji fotowoltaicznej dla firmy

W Kosmopell zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji z panelami fotowoltaicznymi dla firm – wykonujemy projekt instalacji, pomagamy dobrać odpowiednie panele, a w końcu zajmujemy się ich montażem i pierwszym uruchomieniem. Indywidualną wycenę przykładowej instalacji odpowiadającej zapotrzebowaniu konkretnego przedsiębiorstwa przygotujemy bezpłatnie.

Ilość oszczędności, jakie wygeneruje instalacja w perspektywie lat, policzyć można przy pomocy dostępnego na naszej stronie kalkulatora fotowoltaiki. Pomoże on także zorientować się, jak dużą ilość mocy powinna generować instalacja, by osiągnąć taki sam jej poziom, jaki zużywaliśmy do tej pory. Oferujemy gwarancję na panele, falownik oraz montaż. Korzystamy z najwyższej jakości, sprawdzonych komponentów, co potwierdza szerokie grono naszych zadowolonych Klientów.

Niższe koszty dla firmy

Zredukujesz koszty dzięki niższym rachunkom za prąd. Inwestycję odliczysz od podatku, a stopa zwrotu może sięgnąć nawet 20%

Efektywność inwestycji

Instalacja fotowoltaiczna podniesie wartość nieruchomości i wzmocni pozytywny wizerunek Twojej firmy, jako przyjaznej środowisku.

Niezależność i bezpieczeństwo

Będziesz niezależny od dostawców prądu i zabezpieczysz się przed podwyżkami cen energii.

Dlaczego fotowoltaika dla firm to dobry pomysł?

 

Panele fotowoltaiczne dla firm to bardzo dobry pomysł, głównie ze względu na wciąż rosnące ceny prądu. Instalacja może zagwarantować pełną niezależność energetyczną. W przypadku większości przedsiębiorstw w pełni zwraca się w okresie mniejszym niż 5 lat lat. Po jej zamontowaniu kolejne podwyżki stają się nam całkowicie obojętne.

Jeżeli w lecie wyprodukowana zostanie nadwyżka energii elektrycznej to zostanie rozliczona przez zakład energetyczny po średniomiesięcznej cenie energii na Towarowej Giełdzie Energii, a ekwiwalent za oddaną energię posłuży do zapłaty za energię w okresie, w którym produkcja z naszej instalacji była niewystarczająca . W sytuacji, w której na danym terenie często zdarzają się przerwy w dostawie prądu, fotowoltaikę, zamiast do sieci można połączyć z firmowym magazynem energii. Obecnie na instalacje o wielkości nieprzekraczającej 50 kWp nie trzeba ubiegać się o pozwolenie na budowę.

Fotowoltaika dla firmy – finansowanie

 

Ponieważ inwestowanie w odnawialne źródła energii jest na czasie, do dyspozycji właścicieli firm znajdzie się co najmniej kilka programów, którymi można sfinansować nawet 50% wartości inwestycji. Dodatkowo można odliczyć podatek VAT, który w przypadku fotowoltaiki wynosi 23%. W leasingu jego rata to miesięczny koszt prowadzenia działalności i w tym przypadku amortyzacja takiej inwestycji to okres 48 miesięcy. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom przeznaczenie części posiadanych środków na instalację fotowoltaiczną staje się jeszcze bardziej opłacalne. W razie potrzeby pomagamy uzyskać korzystne dofinansowania na instalacje i udzielamy wszelkich niezbędnych  informacji.

Twoja firma Twoja inwestycja w dobrą energię

Z nami zrealizujesz swoją inwestycję pod klucz

Kompleksowa obsługa

Dedykowany zespół doradców dobiera rozwiązanie do potrzeb Twojej firmy. Ekipy montażowe realizują inwestycję pod klucz, z zachowaniem ciągłości pracy firmy. Zapewniamy serwis i obsługę posprzedażową.

Najwyższa jakość

Profesjonalny montaż wykonujemy z wykorzystaniem komponentów od światowych dostawców. Zapewniamy pośrednictwo gwarancyjne, SLA i bezpłatną aplikację do monitoringu instalacji.

Korzystne finansowanie

Pomagamy w uzyskaniu dotacji i najbardziej korzystnych form finansowania inwestycji: preferencyjnych pożyczek, kredytów i leasingu.

Zalety zastosowania fotowoltaiki w firmie

 

Wśród podstawowych zalet zastosowania fotowoltaiki w firmie wymienia się to, że instalacja jest całkowicie bezobsługowa. Dzięki temu nie staje się kolejnym obowiązkiem, a właściciele paneli mogą korzystać z praktycznie darmowego prądu. Instalacje są trwałe i sprawnie funkcjonują przez dziesiątki lat, co sprawia, że są wyjątkowo pożądanym elementem w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od tego, czy zużycie prądu jest małe, średnie czy też ogromne.

Czemu warto zdecydować się na fotowoltaikę dla firm?

 

Fotowoltaika jest w pełni przyjazna dla środowiska – nie szkodzi ptakom czyowadom, jest zeroemisyjna i nie generuje hałasu. Dźwięki porównywalne do bardzo cichej ludzkiej rozmowy lub szczoteczki elektrycznej generuje jedynie falownik, ale mimo to można montować go zarówno w miejscach intensywnie zabudowanych, jak i na cichych, wiejskich obszarach. Decydując się na fotowoltaikę, korzystamy z ogólnodostępnego, odnawialnego i całkowicie niewyczerpywalnego źródła energii elektrycznej.

Jak posiadanie paneli fotowoltaicznych wpływa na przedsiębiorstwo?

 

Posiadając panele na terenie przynależącym do firmy, nie tylko znacząco obniżamy koszty prowadzenia działalności, ale również wpływamy na budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dzięki panelom można sprawić wrażenie, że nieobca jest nam troska o środowisko naturalne – w przypadku marek stosujących ekologiczne rozwiązania również w innych obszarach, panele można uznać za swoisty must-have!

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą marki Kosmopell dotyczącą instalacji fotowoltaicznych dla firm. Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań lub składania zamówień na indywidualne projekty fotowoltaiki dla firm.

Zrealizuj inwestycję pod klucz
z
 wiarygodnym partnerem

Energia dla Twojej firmy na wyciągnięcie ręki

4 + 11 =

Logo firmy Kosmopell fotowoltaika

46-380 Dobrodzień, ul. Spółdzielcza 4

40-524 Katowice, ul. Kościuszki 171

Biuro: +48 608 479 492

Biuro: biuro@kosmopell.pl | Serwis: serwis@kosmopell.pl

Fotowoltaika Oferteo 2020 opinie