Fotowoltaika dla domu

Oszczędzaj na rachunkach za prąd dzięki instalacji fotowoltaicznej dla Twojego domu

Twój dom wolny od wysokich rachunków dzięki fotowoltaice

Fotowoltaika dla domu

Twój wielki krok do bycia ekologicznym

Jesteś niezależny od podwyżek

produkując energię i ciepło na własnych warunkach, bez obaw o wzrost cen za prąd.

Twój dom jest bezpieczny

dzięki bezobsługowej instalacji klasy premium złożonej z wysokiej jakości komponentów.

Jesteś ekologiczny

dzięki redukcji emisji szkodliwych substancji i zanieczyszczeń do środowiska

Oszczędzasz na rachunkach

Z instalacją fotowoltaiczną obniżysz Twoje rachunki za prąd i oszczędzisz rocznie nawet 3 100 zł. Dzięki pompie ciepła obniżysz koszty eksploatacji systemu grzewczego o 35-50%

Otrzymujesz dofinansowania

Otrzymaj dofinansowanie z nowej edycji programu „Mój Prąd” na fotowoltaikę lub 5 000 zł z programu „Czyste Powietrze” przy jednoczesnym wykonaniu termomodernizacji Twojego domu.

Korzystasz z ulg na inwestycję

Odlicz od dochodu wydatki poniesione na instalację fotowoltaiczną w wysokości do 32% wartości inwestycji dzięki uldze termomodernizacyjnej i zyskaj nawet 53 000 zł.
Fotowoltaika dla domu to coraz częściej wybierane rozwiązanie na pozyskiwanie energii elektrycznej, niezbędnej w każdym gospodarstwie domowym. Stale rosnące rachunki, niekiedy przerwy w dostawie prądu, uzależnienie od sieci, wszystko to sprawia, że tak cenioną alternatywą staje się właśnie fotowoltaika. Ogrzewanie domu też generuje spore wydatki, które z roku na rok są coraz wyższe. Dzięki ekologicznym rozwiązaniom, takim jak np. pompa ciepła zasilana własną energią z instalacji fotowoltaicznej, dom może być nie tylko energooszczędny i ekologiczny, ale też samowystarczalny.

Fotowoltaika dla domu – dlaczego to aż tak dobre rozwiązanie?

Instalacja fotowoltaiczna to rodzaj ekologicznej, własnej elektrowni. System pozwala nie tylko diametralnie zmniejszyć rachunki za prąd, ale może też w znaczny sposób zastąpić energię czerpaną od dostawcy.  Koszt związany z zakupem instalacji znacznie zmniejszyć, korzystając z licznych dofinansowań i programów rządowych. To możliwość uzyskania nawet 20% zwrotu poniesionych kosztów.

Oszczędzaj na prądzie

Fotowoltaika dla domu to trwały i właściwie bezobsługowy, w pełni zautomatyzowany i ekologiczny sposób pozyskiwania energii, bez emisji szkodliwych pyłów i substancji, a jego źródło jest w pełni odnawialne. Nie ma więc obaw, że zaistnieje ryzyko braku surowca.

Ogrzewanie domu – fotowoltaika i pełna samowystarczalność

Prąd pozyskiwany z OZE można wykorzystać również w innych systemach obecnych w domu. Źródłem energii dla utrzymywania w domu ciepła może być fotowoltaika. Ogrzewanie domu za pomocą pompy ciepła jest kolejnym sposobem na uniezależnienie się od surowców, rachunków i stale rosnących cen.

A co w przypadku, gdy dane gospodarstwo domowe nie korzysta z pompy ciepła lub planowane jest zupełnie inne ogrzewanie domu? Fotowoltaika sprawdzi się również z innymi rozwiązaniami, takimi jak nowoczesne maty grzewcze, systemy na podczerwień czy innego rodzaju instalacje działające na prąd.

Fotowoltaika dla domu – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasz zespół składa się nie tylko z doświadczonych specjalistów, którzy w kompleksowy sposób zaprojektują instalację fotowoltaiczną dla danego domu, dostarczą najwyższej jakości komponenty i efektywnie je zainstalują. To również pasjonaci najnowszych technologii wykorzystujących odnawialne źródła energii.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju moduły i pozostałe elementy instalacji fotowoltaicznych renomowanych i uznanych firm. Wszystkie panele, falowniki, jak i pozostałe części konstrukcji, opatrzone są stosownymi atestami i certyfikatami, co gwarantuje zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i wydajności systemu.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy wyczerpująco na wszystkie zadane pytania, wytłumaczymy krok po kroku, na czym polega działanie systemu i od czego ono zależy. Wspólnie wybierzemy system, który będzie najwydajniejszy i najkorzystniejszy w danym przypadku, biorąc pod uwagę parametry budynku, dostępny budżet, jak i oczekiwania Klienta.

Zrealizuj inwestycję pod klucz
z wiarygodnym partnerem
Formularz kontaktowy

15 + 6 =

46-380 Dobrodzień, ul. Spółdzielcza 4

40-524 Katowice, ul. Kościuszki 171

Biuro: +48 608 479 492

Biuro: biuro@kosmopell.pl | Serwis: serwis@kosmopell.pl

Fotowoltaika Oferteo 2020 opinie