Fotowoltaika dla Twojego domu

Oszczędzaj na rachunkach za prąd dzięki instalacji fotowoltaicznej dla Twojego domu

Fotowoltaika dla domu to coraz częściej wybierane rozwiązanie na pozyskiwanie energii elektrycznej, niezbędnej w każdym gospodarstwie domowym. Stale rosnące rachunki, niekiedy przerwy w dostawie prądu, uzależnienie od sieci, wszystko to sprawia, że tak cenioną alternatywą staje się właśnie fotowoltaika. Ogrzewanie domu też generuje spore wydatki, które z roku na rok są coraz wyższe. Dzięki ekologicznym rozwiązaniom, takim jak np. pompa ciepła zasilana własną energią z instalacji fotowoltaicznej, dom może być nie tylko energooszczędny i ekologiczny, ale też samowystarczalny.

Fotowoltaika dla domu – dlaczego to aż tak dobre rozwiązanie?

Instalacja fotowoltaiczna to rodzaj ekologicznej, własnej elektrowni. System pozwala nie tylko diametralnie zmniejszyć rachunki za prąd, ale może też w znaczny sposób zastąpić energię czerpaną od dostawcy.  Koszt związany z zakupem instalacji znacznie zmniejszyć, korzystając z licznych dofinansowań i programów rządowych. To możliwość uzyskania nawet 20% zwrotu poniesionych kosztów.

Fotowoltaika dla domu to trwały i właściwie bezobsługowy, w pełni zautomatyzowany i ekologiczny sposób pozyskiwania energii, bez emisji szkodliwych pyłów i substancji, a jego źródło jest w pełni odnawialne. Nie ma więc obaw, że zaistnieje ryzyko braku surowca.

Ogrzewanie domu – fotowoltaika i pełna samowystarczalność

Prąd pozyskiwany z OZE można wykorzystać również w innych systemach obecnych w domu. Źródłem energii dla utrzymywania w domu ciepła może być fotowoltaika. Ogrzewanie domu za pomocą pompy ciepła jest kolejnym sposobem na uniezależnienie się od surowców, rachunków i stale rosnących cen.

A co w przypadku, gdy dane gospodarstwo domowe nie korzysta z pompy ciepła lub planowane jest zupełnie inne ogrzewanie domu? Fotowoltaika sprawdzi się również z innymi rozwiązaniami, takimi jak nowoczesne maty grzewcze, systemy na podczerwień czy innego rodzaju instalacje działające na prąd.

Fotowoltaika dla domu – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasz zespół składa się nie tylko z doświadczonych specjalistów, którzy w kompleksowy sposób zaprojektują instalację fotowoltaiczną dla danego domu, dostarczą najwyższej jakości komponenty i efektywnie je zainstalują. To również pasjonaci najnowszych technologii wykorzystujących odnawialne źródła energii.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju moduły i pozostałe elementy instalacji fotowoltaicznych renomowanych i uznanych firm. Wszystkie panele, falowniki, jak i pozostałe części konstrukcji, opatrzone są stosownymi atestami i certyfikatami, co gwarantuje zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i wydajności systemu.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy wyczerpująco na wszystkie zadane pytania, wytłumaczymy krok po kroku, na czym polega działanie systemu i od czego ono zależy. Wspólnie wybierzemy system, który będzie najwydajniejszy i najkorzystniejszy w danym przypadku, biorąc pod uwagę parametry budynku, dostępny budżet, jak i oczekiwania Klienta.

Oszczędzasz na rachunkach

Z instalacją fotowoltaiczną obniżysz Twoje rachunki za prąd i oszczędzisz rocznie nawet 3 100 zł. Dzięki pompie ciepła obniżysz koszty eksploatacji systemu grzewczego o 35-50%

Otrzymujesz dofinansowania

Otrzymaj dofinansowanie z nowej edycji programu „Mój Prąd” na fotowoltaikę lub 5 000 zł z programu „Czyste Powietrze” przy jednoczesnym wykonaniu termomodernizacji Twojego domu.

Korzystasz z ulg na inwestycję

Odlicz od dochodu wydatki poniesione na instalację fotowoltaiczną w wysokości do 32% wartości inwestycji dzięki uldze termomodernizacyjnej i zyskaj nawet 53 000 zł.

Twój dom wolny od wysokich rachunków

Twój wielki krok do bycia ekologicznym

Jesteś niezależny od podwyżek

produkując energię i ciepło na własnych warunkach, bez obaw o wzrost cen za prąd.

Twój dom jest bezpieczny

dzięki bezobsługowej instalacji klasy premium złożonej z wysokiej jakości komponentów.

Jesteś ekologiczny

dzięki redukcji emisji szkodliwych substancji i zanieczyszczeń do środowiska

Zrealizuj inwestycję pod klucz
z
 wiarygodnym partnerem

Formularz kontaktowy

9 + 9 =

Logo firmy Kosmopell fotowoltaika

46-380 Dobrodzień, ul. Spółdzielcza 4

40-524 Katowice, ul. Kościuszki 171

Biuro: +48 608 479 492

Biuro: biuro@kosmopell.pl | Serwis: serwis@kosmopell.pl

Fotowoltaika Oferteo 2020 opinie