FOTOWOLTAIKA KALKULATOR

SPRAWDŹ OPŁACALNOŚĆ

Kalkulator fotowoltaiki pomoże sprawdzić opłacalność instalacji fotowoltaicznej. Żeby uzyskać dodatkowe informacje jak działają instalacje fotowoltaiczne oraz jaka konfiguracja będzie najlepszym rozwiązaniem dla domu skontaktuj się z naszym specjalistą po darmową poradę.

Dostarczamy

Instalacje fotowoltaiczne

bez wodotrysków

Prowadzimy sprzedaż

Ratalną oraz Leasingową

Fotowoltaika kalkulator

Oblicz oszczędność w naszym kalkulatorze

Podaj miesięczny koszt energii: PLN / miesięcznie

Podstawowe dane

Roczny koszt energii elektrycznej: 0PLN
kWh miesięcznie: 0kWh
kWh rocznie: 0kWh
Potrzebna moc instalacji: 0kW

Wyliczenia da modułów 365W

Aby uzyskać zalecaną moc potrzebujesz:
0 szt. modułów (tj: 0kW)
Powierzchnia modułów: 0m2

Wyliczenia da modułów 370W

Aby uzyskać zalecaną moc potrzebujesz:
0 szt.modułów (tj: 0kW)
Powierzchnia modułów: 0m2

Obliczanie potrzeb dotyczących paneli słonecznych: przewodnik po obliczaniu kW

Planujesz instalację paneli słonecznych, ale nie wiesz ile kW Cię interesuje? Skorzystaj z naszego kalkulatora fotowoltaiki i oblicz swoje potrzeby!

Kalkulator fotowoltaiki ile kw

Jeśli planujesz zainstalować panele słoneczne, ale nie wiesz, ile kW będzie Ci potrzebne, skorzystaj z naszego kalkulatora fotowoltaiki. Dzięki niemu możesz łatwo obliczyć swoje potrzeby i wybrać odpowiednią instalację dla swojego domu lub firmy.

Jak obliczyć swoje zapotrzebowanie na energię?

Aby obliczyć swoje zapotrzebowanie na energię, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak liczba osób w domu, ilość urządzeń elektrycznych, które są używane, a także średnie zużycie energii w Twoim regionie. Możesz skorzystać z naszego kalkulatora fotowoltaiki, który pomoże Ci dokładnie obliczyć swoje potrzeby i wybrać odpowiednią instalację paneli słonecznych dla Twojego domu lub firmy.

Wśród nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym możliwe będzie zaoszczędzenie znacznych środków i jednocześnie dbanie o środowisko, jest skorzystanie z odnawialnych źródeł energii. Nadal jednak wiele chętnych osób obawia się zamiany tradycyjnych rozwiązań na ekologiczne systemy, bojąc się niewystarczającej sprawności, wydajności czy ogromnych kosztów zakupu. Takie obawy budzi m.in. fotowoltaika. Kalkulator dostępny na naszej stronie wraz z doradztwem i nowoczesnymi produktami dostępnymi w Kosmopell udowadniają jednak, że instalacja fotowoltaiczna może być jednocześnie skuteczna i szybko się zwrócić.

Czym jest kalkulator fotowoltaiki?

Kalkulacja fotowoltaiki to jeden z elementów planowania i sprawdzania rentowności całego systemu. Dzięki takim działaniom możliwe staje się określenie zapotrzebowania i wielkości instalacji, która faktycznie będzie w stanie pokryć zapotrzebowanie danego gospodarstwa na energię elektryczną. Kalkulator fotowoltaiczny pozwala też wyliczyć moc paneli, jaka jest potrzebna w danym przypadku oraz przewidzieć ilość niezbędnych modułów.

Kalkulator fotowoltaiczny to narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób można też wyliczyć orientacyjny koszt zakupu całego systemu, biorąc pod uwagę zakup różnych wariantów urządzeń, takich jak moduły, falowniki czy też dodatkowy optymalizator. Dzięki temu możliwe jest też określenie oszczędności, które powstaną wskutek korzystania z własnej instalacji wytwarzającej prąd. To uniezależnienie się od comiesięcznych rachunków oraz dużych podwyżek, szczególnie odczuwalnych w ostatnim czasie.

Jak działa kalkulator fotowoltaiczny Kosmopell?

Kalkulator fotowoltaiki dostępny na naszej stronie pozwala w zaledwie kilka sekund obliczyć, jak duża powinna być w danym przypadku instalacja fotowoltaiczna oraz ile modułów będzie potrzebnych, aby zaspokoić zapotrzebowanie danego gospodarstwa domowego. Kalkulacja fotowoltaiki ukazuje też, jaki jest roczny koszt energii elektrycznej na podstawie podanej kwoty comiesięcznych rachunków i ukazuje, jaka moc instalacji będzie w stanie pokryć wymagania energetyczne dla danego budynku.

Nasz kalkulator fotowoltaiczny przelicza dane na ilość modułów, co pozwala w prosty i szybki sposób określić koszt zakupu paneli. Obliczenie informuje też, jaką powierzchnię na dachu lub instalacji znajdującej się obok budynku zajmie dana ilość paneli, co pozwala wstępnie zaplanować fotowoltaikę na danej przestrzeni.

Otrzymaną kalkulację można wydrukować. Zachęcamy też do skontaktowania się z nami. Podczas rozmowy szczegółowo wyjaśnimy, z czego wynika obliczenie, jakiego dokonał nasz kalkulator fotowoltaiki i jakie dodatkowe urządzenia są niezbędne, aby cały system był wydajny i maksymalnie sprawny. W naszej ofercie znajdują się również dodatkowe optymalizatory fotowoltaiczne, które dokładnie monitorują i dopasowują każdy moduł do panujących warunków, jak i zapotrzebowania energetycznego. Dzięki temu fotowoltaika działa w sposób pewny, niezawodny i maksymalnie efektywny.

Panele fotowoltaiczne – kalkulator kosztów i profesjonalne doradztwo

Kosmopell to nie tylko różnego rodzaju falowniki, optymalizatory i panele fotowoltaiczne. Kalkulator fotowoltaiki dostępny na naszej stronie pozwala wstępnie oszacować wielkość instalacji, co pozwala na orientacyjnie określenie kosztów inwestycji. To jednak nie wszystko.

Kalkulacja fotowoltaiki możliwa do przeprowadzenia na naszej stronie internetowej to wstęp do szczegółowej wyceny i doradztwa w zakresie systemów, które oferujemy każdemu Klientowi. Z przyjemnością zapoznany się z Państwa zapotrzebowaniem na energię elektryczną, warunkami lokalizacyjnymi i oczekiwaniami względem energii pochodzącej z promieni słonecznych. Pozwoli nam to szczegółowo przeanalizować dany przypadek i doradzić w wyborze najkorzystniejszej i zarazem najbardziej opłacalnej opcji.

Z przyjemnością zaprezentujemy też oferowane przez Kosmopell różne panele fotowoltaiczne, przedstawimy ich charakterystyczne właściwości oraz zaproponujemy falownik idealnie dopasowany pod względem funkcjonalności. Dzięki dodatkowej optymalizacji i wykorzystaniu najnowszych osiągnięć techniki możliwe jest również osiągnięcie maksymalnej sprawności naszych paneli i tym samym pełne wykorzystanie systemu oraz całkowite uniezależnienie się od stale rosnących rachunków i dostaw z sieci.

Dlaczego warto wybrać systemy fotowoltaiczne od Kosmopell?

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą. Kosmopell to moduły fotowoltaiczne, falowniki jednofazowe i trójfazowe oraz optymalizatory od najbardziej cenionych producentów na rynku odnawialnych źródeł energii. Systemy tworzone z tych produktów są niezawodne, wykazują najwyższą sprawność wśród podobnych urządzeń i opatrzone zostały stosowną gwarancją.

Kosmopell to ergonomiczna i przyjazna dla środowiska przyszłość, którą jest nowoczesna i samowystarczalna fotowoltaika. Kalkulator dostępny na naszej stronie pozwoli Państwu wstępnie określić zapotrzebowanie danego budynku lub gospodarstwa domowego i wykonać pierwszy, najtrudniejszy krok ku rozpoczęciu tej doskonałej inwestycji.

Kalkulator fotowoltaiki ile kw

Skontaktuj się z nami

Opłacalne i nowoczesne rozwiązania – zamów rozmowę ze specjalistą.

Nasza oferta instalacji fotowoltaicznej  Cię zainteresowała?

Skontaktuj się – to się opłaci.

46-380 Dobrodzień, ul. Spółdzielcza 4

Biuro: +48 608 479 492

Biuro: biuro@kosmopell.pl | Serwis: serwis@kosmopell.pl

46-380 Dobrodzień, ul. Spółdzielcza 4

40-524 Katowice, ul. Kościuszki 171

Biuro: +48 608 479 492

Biuro: biuro@kosmopell.pl | Serwis: serwis@kosmopell.pl

Fotowoltaika Oferteo 2020 opinie