Informacje kontaktowe

Poniżej zamieszczamy informacje kontaktowe do naszych przedstawicieli na terenie całego kraju.

Siedziba firmy

Biuro

46-380 Dobrodzień, ul.Spółdzielcza 4

Oddział Katowice

40-524 Katowice, ul. Kościuszki 171

}

Godziny otwarcia

P-P: 8:00-17:00
S: 8:00-13:00

Skontaktuj się z przedstawicielem ze swojego regionu

Arek - Dyrektor regionalny | Północny-wschód Polski

woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlasie, łódzkie.

Phone: +48 698 009 780 | Mail: arek@kosmopell.pl

>Wyślij zapytanie<

Mateusz - Dyrektor regionalny | Północny-wschód Polski

woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlasie.

Phone: +48 698 009 466 | Mail: mateusz@kosmopell.pl

>Wyślij zapytanie<

Sławek - Dyrektor regionalny | Północny-zachód Polski

woj. zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie

Phone: +48 698 009 540 | Mail: slawek@kosmopell.pl

>Wyślij zapytanie<

Damian - Dyrektor regionalny | Południowy-wschód Polski

woj. opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie i świętokrzyskie 

Phone:  +48 608 423 460  |  Mail: damian@kosmopell.pl

>Wyślij zapytanie<

Marcin - Dyrektor regionalny | Województwo Śląskie

woj. śląskie

Phone: +48 604 143 116 | Mail: marcin@kosmopell.pl

Marcin - Dyrektor regionalny | Województwo Mazowiecke

woj. Mazowieckie

Phone: +48 799 976 002 | Mail: marcin.m@kosmopell.pl

Wybierz województwo do któego należysz i wyślij zapytanie ofertowe:

Województwo

pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlasie

Województwo

dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie.

Województwo

zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Województwo

woj. świętokrzyskie, małopolskie.

Biuro: +48 608 479 492

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

46-380 Dobrodzień, ul. Spółdzielcza 4

Logo firmy Kosmopell fotowoltaika

40-524 Katowice, ul. Kościuszki 171

46-380 Dobrodzień, ul. Spółdzielcza 4

Biuro: +48 608 479 492

Biuro: biuro@kosmopell.pl | Serwis: serwis@kosmopell.pl