Pompy ciepła

Produkowane obecnie pompy ciepła są niezawodnym, oszczędnym i przyjaznym środowisku źródłem ciepła o zapewnionej przyszłości. W Szwajcarii już dzisiaj co trzeci dom wyposażony jest w pompę ciepła. Również w Polsce pompy ciepła z roku na rok zyskują coraz więcej zwolenników.

Pompy ciepła do domu cena

Dlaczego warto rozważyć ogrzewanie domu pompą ciepła?

 

  • długa żywotność pompy ciepła – przy odpowiedniej instalacji nawet do 50 lat
  • szybki zwrot poniesionych nakładów inwestycyjnych – realny czas zwrotu inwestycji wynosi 5 do 7 lat, w stosunku do kotłowni na olej opałowy, gaz płynny czy ogrzewania elektrycznego (grzejniki elektryczne)
  • nie musimy tracić czasu na szukanie paliwa o dobrej jakości za przystępną cenę – przy niektórych źródłach ciepła jest to zasadnicza kwestia wpływająca na trwałość kotła, jego awaryjność i koszt ogrzewania
  • niższe koszty budowy domu – wybierając pompę ciepła nie potrzebujemy budować komina, magazynu opału
  • pompa ciepła może być jedynym źródłem ciepła do ogrzewania budynku (wyjątkiem jest pompa ciepła powietrze/woda), może również współpracować z dodatkowymi urządzeniami– łatwo można podłączyć do instalacji np. kolektory słoneczne czy kominek z płaszczem wodnym. Pompa ciepła może również współpracować z kotłem gazowym, olejowym lub na paliwo stałe

Czy wiesz, że już dzisiaj możesz mieć instalację fotowoltaiczną i zasilać pompę ciepła wyłączne prądem słonecznym ? – niemal darmowe ogrzewanie !.

 

Formularz wyceny Twojej Pompy Ciepła

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

3 + 2 =

Logo firmy Kosmopell fotowoltaika

46-380 Dobrodzień, ul. Spółdzielcza 4

Biuro: +48 608 479 492

Biuro: biuro@kosmopell.pl | Serwis: serwis@kosmopell.pl